Koło Przyrodnicze wraz z Panią Justyną i Panią Beatą organizowało w Naszej Szkole Dzień Wody pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH). Dziewczyny, które uczęszczają na zajęcia koła (zdj.1) zatroszczyły się o przystrojenie całej szkoły na ten dzień (zdj.2).

W piątek 22.03 zorganizowane zostały zajęcia dotyczące wody dla klas 4-6. Koło przyrodnicze przygotowały prezentację dotyczącą zużycia wody w Polsce i na świecie oraz malejących zasobów wody w skali świata. Pierwszym etapem zajęć było przedstawienie prezentacji dotyczącej wody, jej zasobów, zużycia w Polsce i na świecie oraz problemów wynikających z jej niedoborów. Uczniowie zostali zapoznani z wyzwaniem #challange15litrów, który zrobił na nich ogromne wrażenie. Kolejnym etapem zajęć była praca z materiałami przygotowanymi przez PAH. Nasze klasy pracowały z ogromnym zaangażowaniem, co widać na poniższych fotografiach.

Wśród atrakcji przygotowanych przez koło przyrodnicze były zabawy z wodą oraz porównywanie smaków wody (zdj. 3)