Aktualności szkolne

Inauguracja roku szkolnego 2020/21

Inauguracja roku szkolnego 2020/21 odbędzie się 1 września wg. harmonogramu:

godzina 8:30 - klasy 0,1
godzina 9:15 - klasy 2,3
godzina 10:00 - klasy 4,5
godzina 10:45 - klasy 6,7
godzina 11:30 - klasa 8

Spotkanie odbędzie się na terenie szkoły - plac przed wejściem do szkoły od ul. Jarosławskiej.

1 września w godzinach popołudniowych planowane są organizacyjne zebrania z Rodzicami - on line.

Wyniki egzaminy ósmoklasistów

WIELKIE GRATULACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW. ŚREDNIE WYNIKI EGZAMINU SĄ IMPONUJĄCE:
JĘZYK POLSKI – 82 %
JĘZYK ANGIELSKI – 94 %
MATEMATYKA – 86%.

egzamin ósmoklasisty

WAKACYJNY KONKURS

JEŚLI MYŚLICIE, ŻE TO KONIEC TO SIĘ MYLICIE ;D

Kochani,
mamy dla Was pomysł na super aktywność podczas WAKACJI 2020.

Nasz uczeń - Kuba S. z klasy 7 ( już prawie 8) ;p wpadł na FANTASTYCZNY POMYSŁ stworzenia hoteli dla owadów. Napisał nawet PROJEKT SZKOLNY by umożliwić Wam dołączenie do Jego mega pomysłu. Poniżej wklejam treść i wskazówki Kuby dot. samej budowy :)

"Czy wiesz że…

Bez pszczół nie było by nie tylko miodu, ale też drzew i kwiatów w Twojej okolicy?
Pożyteczne są też biedronki, złotooki i wiele innych owadów. A że w wyniku działalności człowieka mają coraz mniej własnych siedlisk, warto im pomóc.

Co możesz zrobić???

bee

ORZEŁ TARGÓWKA 2020

Miło mi poinformować o zdobyciu tytułu "ORŁA TARGÓWKA" przez uczennicę klasy 8 - ZUZANNĘ.

Wśród nominowanych do tej nagrody byli również Wiktoria, Julia, Dominik i Jakub, wszyscy z klasy 8.
GRATULACJE DLA NOMINOWANYCH I ORŁA:)