O klasie VIII

O nas

Marta Wołowicz

Cześć, mam na imię Marta, moim hobby jest jazda konna i rysowanie.
Lubię kolor niebieski i kocham pluszaki.
Nie lubię podróżować samochodem, to strasznie długo trwa. 
 
Igor

Nazywam się Igor i jestem góralem, który mieszka w Warszawie. Chodzę do 4 klasy. Lubię grać w piłkę i tenisa. Lubię jeść słodycze i różne dobre rzeczy. Urodziłem się w górach, dlatego bardzo lubię tam jeździć. Jeżdżę tam zawsze z rodzicami i z moją siostrą, a czasem też ze znajomymi z Warszawy. Kiedy tam jesteśmy zimą, spędzamy dużo czasu na stoku. Ja i moja mama jeździmy na desce, a moja siostra i tata jeżdżą na nartach. Latem chodzimy w góry. W przyszłości chciałbym być piłkarzem. Trenuję w warszawskim klubie Białe Orły. Na razie gram na bramce, ale być może jeszcze zmienię zdanie.

 

Dominika Skwara

Nazywam się Dominika Skwara i chodzę do klasy czwartej. Lubię kolor czerwony. Moimi najlepszymi przyjaciółkami są: Zuzia i Weronika. Kocham zwierzęta, a w domu mam słodkiego królika: Pysię.

 

Zuzia Rybarczyk

Cześć!

Mam na imię Zuzia, mam 10 lat.

Lubię jeść lody, pizzę i spaghetti oraz bardzo lubię ryby (szczególnie halibuta).

Lubię pływać motorówką z moim tatą, jeździć na rowerze i na deskorolce, czytać książki i podróżować.

Moje ulubione zwierzę to królik, mój ma na imię Tuptuś. Moimi ulubionymi sportami są: badminton, pływanie i piłka ręczna.

Na wakacje jeżdżę do Jastarni, gdzie uczę się pływać na windsurfingu. Mam już patent (certyfikat) pierwszego stopnia, a w przyszłym roku będę chciała zdać na drugi stopień.

Bardzo lubię moją szkołę i klasę. Nauka jest OK! Lubię angielski i nowe przedmioty – historię i przyrodę.

 

Dominik Królak

Nazywam się Dominik Królak mam dziesięć lat. W tym roku zostałem przewodniczącym klasy, lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

 

Jakub Fudała

Mam na imię Kuba. Mam 10  lat. Chodzę do klasy 4j. Lubię matematykę, mimo że jest trudnym przedmiotem. Wyróżnia mnie wielkie zamiłowanie do muzyki. Lubię ping ponga,  piłkę nożną i jazdę na nartach. Jednak nie przepadam za hokejem i koszykówką. Uwielbiam jeść pizzę i słodycze. Jestem koleżeński, miły i zabawny.

 

Weronika Szymańska

Nazywam się Weronika.
Lubię rysować i chcę jeździć konno.
Mój ulubiony przedmiot to historia, ponieważ uwielbiam starożytność i matematyka gdyż liczenie nie sprawia mi trudności.
Moją pasją są zwierzęta te małe i te duże (a zwłaszcza moja kotka Luna)  ale nie lubię owadów prócz motyli i biedronek ; )
Uwielbiam podróżować moim marzeniem jest pojechać na Karaiby i do Wielkiej Brytani.

 

Mikołaj Jopek

Mam na imię Mikołaj. Trenuję akrobatykę sportową, a moja pasja to gra na gitarze. Lubię grać w gry zespołowe, jeździć na rowerze i pływać. Moje ulubione zabawki to klocki lego, czasami gram na komputerze. W domu pomagam siostrze opiekować się świnką morską. Moje ulubione kolory to niebieski, morski i zielony. Najlepsza pora roku to zima, bo wtedy są moje imieniny, Święta, ferie zimowe i urodziny.

 

Nazywam się Nell Hawryluk

mam 12 lat i jestem uczennicą klasy IV. Mam kłopoty z mówieniem i pisaniem ale z wieloma sprawami radzę sobie całkiem dobrze.
Uwielbiam pływać, najlepiej w ciepłym morzu, ale basen ostatecznie też może być ;)
Lubię podróżować z moimi bliskimi i piszę się zawsze jako pierwsza na każdą wyprawę.
Moim przysmakiem są owoce i warzywa, a na deser z przyjemnością pochrupie orzechy i popije je wodą.
Interesuje się muzyką, wchodzą w grę oczywiście najnowsze hity z listy pop ale relaksuje się przy Mozarcie i Beethovenie.
Moim żywiołem jest trampolina, a rodzice mówią, że skacze jak kangur.
Przyjemnie spędzam czas na kojących masażach, ale frajdą jest też pobrykać na placu zabaw.
Na koniec muszę przyznać, że czasem straszny ze mnie śpioch.

PaPa

 

Nazywam się Antek Mateuszów

Moim hobby jest piłka nożna i jeżdżenie na deskorolce. Trenuję w klubie „Białe Orły”. Treningi mam 3 razy w tygodniu. Moim ulubionym filmem jest „Alwin i wiewiórki” . Moimi ulubionymi kolorem są niebieski i czerwony. W wolnych chwilach lubię skakać na trampolinie i jeździć na deskorolce. Moim marzeniem jest zostać profesjonalnym piłkarzem i grać w klubie FC Barcelona.

 

Nazywam się Maja Zawadzka.

Mój ulubiony kolor to połączenie błękitnego i bieli. Moje hobby to jazda konna, rysowanie i czytanie! Uwielbione moje zwierzęta to świnki morskie i koty. Mam już dwie świnki: Lucynę i Igę. Moim marzeniem jest podróżować po Włoszech albo po Grecji. 

A nasze wychowawczynie to:

pani Jolanta Mitura

pani Justyna Wierzbicka

 

Nazywam się Maja Zawadzka.

 

Mój ulubiony kolor to połączenie błękitnego i bieli. Moje hobby to jazda konna, rysowanie i czytanie! Uwielbione moje zwierzęta to świnki morskie i koty. Mam już dwie świnki: Lucynę i Igę. Moim marzeniem jest podróżować po Włoszech albo po Grecji.