Uczniowie klasy 4:

Jestem  Adam. Mam niebieskie oczy, brązowe włosy. Jestem: leniwy, marudzący [na dzień deszczowy], miły, zapominalski. Co lubię w czwartej klasie: przerwy na holu i świetlicę. Mój ulubiony kolor to brązowy. Nie lubię kwasu chlebowego, batatów, wątróbki i ciasta.

Mam na imię Ada. Bardzo lubię tańczyć i śpiewać. Uczęszczam do szkoły Arte. Moim ulubionym kolorem jest błękitny.Moimi ulubionymi koleżankami z klasy są Hania i Frania. Nie lubię wątróbki, szpinaku. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest j. polski.

Mam na imię Antek. Lubię jeździć na rowerze, lubię stare samoloty, grać na tablecie w Minecrafta. W 4 klasie lubię to, że jest wiele nowych, fajnych przedmiotów.

Mam  na imię  Frania. Mam 10 lat. Lubię  matematykę i plastykę . Wyjątkowe we mnie  jest to, że mam urodziny  14 lutego, czyli w walentynki. Lubię siedzieć z przodu klasy. W 4 klasie podoba mi się to, że jest trudniejsza matematyka.

Jestem Mateusz. W 4 klasie matematyka, basen  i w-f  są super. Lubię nowe przedmioty, ale najbardziej lubię matematykę. Mamy zajęcia na dzwonki. Teraz mamy krótkie przerwy, ale długie lekcje. Świetlica czasami będzie w sali informatycznej. Mogę na przerwie wychodzić z sali. Lubię  w domu grać na tablecie lub grać na konsoli, ale muszę najpierw odrobić lekcje z tatą. Lubię grać w piłkę i jeździć na rowerze.

Mam na imię Hania. Lubię sport i zwierzęta. Mam prawie 9 lat. Moim ulubionym przedmiotem jest w-f, przyroda, j. polski i historia. Mam siostrę ,brata i dwie świnki morskie. W wolnym czasie bawię się z moimi świnkami morskimi. Lubię czwartą klasę, bo można przynosić sprzęty elektroniczne i słodycze.

Mam na imię Natalka. Interesuje się tańcem i lubię pływać. Ostatnio polubiłam historię. Mam 10 lat. Lubię rysować,  oglądać You Tube, grać na komputerze, na telefonie i na tablecie. Lubię mieć dekoracje w moim pokoju. Lubię strasznie chusty i szaliki mam ich strasznie dużo. Mam psa, który ma na imię Bala, kocham ją z całego serca. Podoba mi się w 4 klasie to, że nauczycielki są bardzo są miłe i sympatyczne. One są fajne i śmieszne.

Mam na imię Jagoda. Lubię rysować i matematykę. W szkole lubię wychodzić z sali z Olivią. W domu lubię grać na komputerze. Lubię  jeść  lody o smaku czekoladowym. Nie lubię ananasów. Bardzo lubię psy i jeździć na rowerze. W klasie 4 lubię wychodzić na hol.

Mam na imię Misia. Mam szaro - zielone  oczy i włosy koloru blond. Skończyłam 9 lat. Mam siostrę. Lubię zwierzaki. Moim ulubionym daniem jest pizza i spaghetti. Mam złe psy. W czwartej klasie lubię plastykę.

Mam na imię Michał. Lubię  jeździć na rowerze. Czwarta klasa jest super, bo można wychodzić na hol. Mam brata bliźniaka, który ma na imię Mateusz i siostrę Magdę, która studiuje medycynę. Lubię  kolor czerwony i uśmieszki☺.

Mam na imię Olivia. Lubię zwierzęta. Nie lubię matematyki i w-fu. Moim ulubionym przedmiotem jest j. polski i przyroda. W domu lubię grać na komputerze w Simsy. W klasie 4 lubię wychodzić na hol. Lubię jeść słodycze.

Mam na imię Kamil. Mam 9 lat. Lubię matematykę. Bardzo lubię grać na komputerze. Lubię grać na skrzypcach.  Gdy dorosnę chciałbym zostać naukowcem. W czwartej klasie podobają mi się przerwy, bo możemy wychodzić na korytarz i do toalety bez zapytania. Uwielbiam uśmieszki  ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ .