Aktualności klasy VI

Niewidzialna wystawa klasa 5

Ostatnio odwiedziliśmy Niewidzialną Wystawę, gdzie mieliśmy okazję przenieść się w zupełnie niewidzialny świat. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że radzenie sobie bez pomocy wzroku jest niezwykle trudne. było to niezapomniane przeżycie.

Mikołajki w klasie 5

W tym roku zamiast losowania prezentów wybraliśmy łyżwy. Nasza wyprawa na Stadion Narodowy była fantastyczna. Mieliśmy całe lodowisko tylko dla siebie, to było dużo lepsze niż prezenty:)

Klasa 4 w Teatrze Palladium

   Dnia 1 marca wybraliśmy się do teatru Palladium na przedstawienie baletowe "Jezioro Łabędzi". Po wspaniałym widowisku mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać ze wszystkimi aktorami, to było niezapomniane przeżycie.

Kule kąpielowe

Wczoraj razem z klasą 6j robiliśmy kule kąpielowe. Nie wiedzieliśmy, że wszystkie składniki można znaleźć w domu! Wystarczy tylko połączyć 2 kubeczki sody oczyszczonej, kubeczek kwasku cytrynowego, odrobina olejku eterycznego, trochę suszonych kwiatów, 2 łyżki oleju, trochę barwnika i gotowe! Było super, już nie możemy się doczekać pachnących kąpieli :)

Klasa 4 na seansie Robin Hood

Dnia 10 listopada wybraliśmy się do Kina Luna na musical Robin Hood. Mimo tego, że przedstawienie było w języku angielskim i niewiele zrozumieliśmy, to bardzo nam się podobało. Najśmieszniejsza była scena w której Robin Hood w przebraniu farmera udał się na zawody łucznicze i strzelał niewidzialną strzała w górę, a ta nadal trafiała do celu, który był na wprost.

Kamil, Mateusz, Michał