O klasie III

O klasie 3

Karolina Kotulska

Hej! Nazywam się Karolina Kotulska. W szkole najbardziej lubię lekcje matematyki i języka angielskiego. Rozwiązuje zadania w mig! Pani mówi, że mam talent do szybkiego liczenia. Wszystko widzę w fioletowych i zielonych barwach, bo to moje ulubione kolory.

Kornelia Bawor

Jestem Kornelia. Czytam dużo książek, lubię też pisać i rysować. Interesują mnie zwierzaki, mam w domu psa i królika. Znam dużo ciekawostek na temat zwierzaków, a zwłaszcza psów. Uwielbiam objadać się jabłkami i marchewkami! Jestem dobra w tańcu nowoczesnym. Gram na gitarze i dobrze mi idzie. Marzę o psie collie, bo mam na razie sznaucera miniaturowego.

Alia Riahi

Mam na imię Alia. Najchętniej codziennie czytałabym książki. Jestem dzięki temu dobra  z ortografii. Mój ulubiony kolor to różowy, a najsmaczniejsze danie to kanapki z serem. Mam w domu pięć świnek morskich!

Eva Kantur

Cześć! Nazywam się Eva Kantur i jestem z Ukrainy. Mam bardzo dużo energii, więc ciągle tańczę, wygrałam 2. miejsce na mistrzostwach Polski. Chciałabym zwiedzić cały świat, bo bardzo lubię podróżować. Wydaje mi się, że jestem całkiem dobra z matematyki. Moim marzeniem jest, żeby otworzyć własna cukiernię i studiować kiedyś na Oxfordzie.

Laura Błocka

Mam na imię Laura i chodzę do 3 klasy. W wolnym czasie lubię śpiewać i opiekować się moimi świnkami morskimi. Oprócz tego rozwijam umiejętności sceniczne. W domu często gotuje z mamą i tatą. Moim marzeniem jest podróż do Paryża. Lubię kolor różowy i fioletowy.

Anna Salwin

Mam na imię Ania. Uwielbiam jazdę konną, konie to jedne z moich ulubionych zwierząt. W domu mam aż dwa koty, dwa psy i dwie ryby! Dużo śpiewam i jeżdżę na rowerze. Mój ulubiony kolor to morski. Często oglądam musicale i chciałabym w nich kiedyś występować. W wolnym czasie chodzę na judo, mam biały pas.

Marianna Rorbach

Nazywam się Marianna Rorbach. Mam dwa chomiki – mój to Fredzia, a Zuza należy do mojej siostry. Najbardziej lubię spaghetti bolognese w wykonaniu mojego taty. Mój ulubiony kolor to musztardowy. Chodzę do szkoły muzycznej i gram na skrzypcach. W wolnym czasie oglądam filmy z serii „Avengers” i słucham piosenek Abby.

Krzysztof Darkowski

Mam na imię Krzyś. Moją ulubioną lekcją jest w-f, a najbardziej lubię, kiedy gramy na nim w piłkę nożną. Zawsze kibicuję reprezentacji Polski na meczach. Spaghetti i zapiekanki to moje ulubione dania! Lubię kolor to niebieski.

Maja Michalik

Cześć! Jestem Maja – fanka kotów. Mój ulubiony kolor to tęczowy. Uwielbiam też jeździć na rowerze! Mogłabym ciągle objadać się specjalną kanapką mojej mamy.

Zofia Ziembicka

Nazywam się Zosia. Mam psa, który wabi się Frunia. Kocham wszystkie zwierzęta, ale najbardziej lubię psy, koty i konie. Wolny czas spędzam u mojej kochanej babci. Lubię wszystkie kolory tęczy.

Szymon Kretkowski

Jestem Szymon i mam młodszego brata. Moim marzeniem jest, żeby w przyszłości zostać właścicielem węża boa. Lubię czytać i grać w Fortnite. Mój ulubiony kolor to limonkowy. Mogę pochwalić się tym, że mam w swoim pokoju piętrowe łóżko.