Supermenki

Supermenki

Ostatnie dwa spotkania z Supermenkami obfitowały w tworzenie oryginalnych ramek na fotografie. Każda była jedyna w swoim rodzaju! Postanowiłyśmy także powitać wiosnę w Parku Bródnowskim przy wyśmienitych gofrach i szalonej zabawie na placu zabaw.

Supermenki

Pierwszy semestr roku szkolnego 2015/2016 na naszych zajęciach obfitował w wiele ciekawych inicjatyw, ponieważ naszą tradycją jest różnorodność.

Lubimy spędzać razem czas poza szkołą, stąd wyjścia na wspólną pizzę do "Telepizzy" i na ciastko do Cukierni "Sowa".

"Kino na obcasach" - sprawia nam ogromną przyjemność, dlatego dwa seanse (obejrzałyśmy filmy pt. "Ona to on" i "Wyśpiewać marzenia") w "babskim towarzystwie" były bardzo udane.

Gotować też lubimy! Placki ziemniaczane, kisiel, racuchy z jabłkiem lub bananem, desery z masą z galaretki to nasza specjalność.

Ozdoby, kolorowe drobiazgi nie są dla nas wielkim wyzwaniem. Wielkanocne pisanki, ozdobne pojemniki na drobiazgi, świąteczne choinki, czy pięknie ozdabiane czapki i szaliki wyszły nam znakomicie!

Siła w Supermenkach!

SUPERMENKI 22.05

W związku z Radą Pedagogiczną 22 maja (czwartek) Supermenki zostają odwołane.

Z fryzjerstwem na ty ;-)

3 kwietnia na naszym spotkaniu zagościła Pani Fryzjerka, która opowiedziała nam, jak prawidłowo dbać o włosy, w jaki sposób je myć, szczotkować, a czego w codziennej pielęgnacji unikać.

Zaproponowała nam także niebanalne uczesania na niecodzienne okazje.

Święta tuż tuż...

10 kwietnia - tuż przed Świętami Wielkanocnymi postanowiłyśmy wykonać samodzielnie oryginalne ozdoby na stół wielkanocny. Wymagało to od nas nie lada wytrwałości i precyzji. Fantastycznie wykonane jaja styropianowe przyozdobione papierem kolorowym bliscy mogli podziwiać w domach dziewczynek.

Pleciemy... pleciemy :)

Po świętach postanowiłyśmy zaszaleć z plecionkami wykonanymi z muliny. Każda z dziewczynek wyposażona w 4 przeróżne kolorowe muliny miała za zadanie upleść bransoletkę dla siebie;) Jak się okazało wcale nie było to łatwe. Ale dla chcącego nie ma nic trudnego - zaraz zmieniłyśmy splot i poszło jak z płatka. Wkrótce kilka zdjęć z naszych plecionych spotkań:)