koło j. hiszpańskiego

koło języka hiszpańskiego

Witajcie po wakacjach w nowym roku szkolnym 2014/2015 w tym roku kontynuujemy naszą przygodę z j.hiszpańskim. Zapraszm grupę wytrawnych już iberystów w poniedziałki o godz.16.20. Zaczynamy 6.X. Będziemy pogłębiać naszą wiedzę o dalsze treści zarówno z zakresu gramatyki jaki i leksyki a także wiedzę o krajach, gdzie ludzie posługują się na codzień j.hiszpańskim. Poznamy nowe piosenki, nowe teksty, nowe informacje..... Zapraszam też nowych uczestników hiszpańskiej przygody. Tych, którzy pragną do nas dołączyć zapraszam serdecznie w środy o 15.30. Mam nadzieję, że wam się spodoba a wasi starsi koledzy będą wam służyć pomocą. Buena suerte:))

koło języka hiszpańskiego

Co udało nam się osiągnąć w I semestrze? Potrafimy już nazwać zwierzęta zarówno domowe jak i te dziko żyjące a także śpiewać o nich piosenki w wesołych hiszpańskich rytmach; umiemy opowiedzieć o naszej rodzinie' opisać wygląd naszego kolegi lub koleżanki, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach; umiemy liczyć do tysiąca a nawet dalej oraz dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić po hiszpańsku. Znamy sprzęty w klasie i potrafimy powiedzieć gdzie dokładnie się one znajduja; rozwijamy wciąż nasze słownictwo dotyczące życia codziennego, rozwiązujemy krzyżówki tematyczne i słuchamy oryginalnych tekstów hiszpańskich, a Hiszpanie mówią tak szybko........

koło języka hiszpańskiego

Celem koła języka hiszpańskiego jest rozbudzenie w dzieciach ciekawości i chęci poznania drugiego, poza angielskim, języka obcego. Zajęcia odbywają się w formie zabawowej i kładą główny nacisk na komunikację w j.hiszpańskim. Dzieci poznają także różne ciekawe elementy kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Poznajemy nowe słówka, uczymy się poprawnej wymowy, śpiewamy piosenki, układamy mini-dialogi. Spotykamy się we wtorki o godz. 16.15- 17.00. Zapraszamy!